fbpx

Dziś w Szkole Mentis obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Na lekcjach języka polskiego tworzyliśmy w myśl noblistki Wisławy Szymborskiej Lepieje i Limeryki!

Co za burza kreatywności… popatrzcie!

 

Z okazji Dnia Książki klasa 2B Szkoły Mentis stworzyła własny komiks na podstawie ulubionej książki.

 

Dzień Książki to wielkie święto w Szkole Mentis. Wspólnie celebrowaliśmy fenomen KSIĄŻEK – i tych starych i tych współczesnych oraz historii i wiedzy w nich zawartych.

Za nami dzień wypełniony ciekawymi wydarzeniami w oparciu o spotkanie z książką.

W ramach akcji „book buddies” starsi uczniowie czytali swoim młodszym koleżankom i kolegom, na targach książek anglojęzycznych mieliśmy okazję uzupełnić swoje domowe biblioteczki o świeżutkie nowości . „Wakacje z książką” to kolejna akcja, w ramach której w czasie wolnym wybraliśmy właśnie czytanie!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close