fbpx

Wszystko w tym roku jest inaczej. Edukacja zdalna trochę chłopcom „namieszała” w organizacji Dnia Kobiet dla koleżanek.

Ale w myśl zasady, że prawdziwy Dzień Kobiet trwa cały rok  postanowili miło zaskoczyć koleżanki trochę później! Dziewczynki same zdecydowały jak chcą uczcić to wydarzenie i oczywiście zaprosiły chłopców do wspólnego świętowania. Były rozmowy, popcorn, soki i film. Jeden minus – za szybko skończył się nam dzień.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close