fbpx

10 października obchodziliśmy w Szkole Mentis Dzień Gier Planszowych. Z tej okazji wspólnie świętowaliśmy, edukując się poprzez gry, a przede wszystkim dobrze się bawiąc i grając w znane i lubiane tytuły.

Planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks i ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. Gry planszowe to prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia, takie jak: pamięć, planowanie, edukacja czy liczenie.

Samo święto to corocznie okazja do spotkań miłośników planszówek. Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszego wydarzenia przygotowanego przez Dyrektora Szkoły Mentis – Damiana Ścisła.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close