fbpx

Postanowiliśmy oficjalnie zakończyć siedzenie przed komputerami i w czasie Dnia Dziecka postawić na wspólne spędzanie czasu, świetną zabawę i ruch!

Nasza mentisowa społeczność wybrała się więc do parku trampolin AIRO Centrum Aktywnej Rozrywki – Park Trampolin i Sala Zabaw. Były akrobacje na trampolinach, szaleństwo w basenie z gąbkami, ćwiczenie równowagi i zdrowa rywalizacja w zawodach! Bawiliśmy się świetnie. Wspaniale znowu spędzać czas razem!

 

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close