fbpx

Zajęcia zdalne mogą być tak samo wartościowe i ciekawe, jak zajęcia stacjonarne!

Jak podkreślają nasi uczniowie jednym z ich ulubionych zadań online był realizowany projekt domu marzeń w 3D. Przygotowywały go nasze klasy 5,6 i 7 podczas zajęć języka hiszpańskiego.
Nasi uczniowie wczuli się w rolę profesjonalnych architektów i projektantów wnętrz. Efekty ich pracy zobaczcie w najnowszym odcinku naszego programu „Canal Mentis”.Zdjęcie w nagłówku: Design vector created by freepik – www.freepik.com

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close