fbpx
W ramach projektu Deutsch Plus uczniowie z grup niemieckich wzięli udział w spotkaniu ze studentką z Monachium.

 

Tematem spotkania było Hobby – nasi uczniowie prezentowali swoje zainteresowania i pasje, zadawali pytania, a przede wszystkim mogli sprawdzić swoją znajomość języka niemieckiego w rozmowie z Native Speakiem. Wszystkim bardzo się podobało! Dziękujemy Janina i Goethe Institut.

 

 

Zobaczcie prezentację ze spotkania.

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close