Temat wojny uważany jest za jeden z najtrudniejszych tematów do rozmowy z dzieckiem, zwłaszcza, gdy ta wojna toczy się tak blisko nas i gdy jeszcze dotyczy osób, które znamy osobiście, czyli np. rodziny koleżanki z przedszkola czy szkoły.

Czy powinniśmy zatem rozmawiać o trudnych emocjach strachu, lęku, smutku, bezsilności, poczuciu zagrożenia? Jeśli tak, to w jaki sposób? I kiedy rozmawiać? Na te i wiele innych ciekawych pytań odpowiada Marta Bańkowska, psycholog i współwłaścicielka Szkoły Mentis, w rozmowie z portalem MarketNews24.

CZYTAJ DALEJ >>

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close