„Myślę więc nie śmiecę ” – pod tym hasłem we wrześniu Mentisowa Społeczność brała udział w akcji Sprzątanie Świata.

Już tradycyjnie, nasi dzielni Uczniowie uzbrojeni w worki i rękawiczki wyruszyli na spacer po najbliższej okolicy. Naszą ekologiczną świadomość rozwijaliśmy także podczas lekcji, rozmawiając o tym dlaczego tak ważne jest dbanie o naszą planetę i jak najlepiej to robić.

Dziś z dumą możemy się pochwalić certyfikatami uczestnictwa w akcji, jakie Szkoła Mentis otrzymała od organizatora – Fundację Nasza Ziemia.

Polsko Angielska Szkola „Mentis scaled - Certyfikat uczestnictwa w akcji "Sprzątanie świata" dla MENTIS

 

Kamila Klonowska scaled - Certyfikat uczestnictwa w akcji "Sprzątanie świata" dla MENTIS

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close