Kilka dni temu pani Dorota – nauczycielka języka angielskiego w Mentis stworzyła specjalne miejsce w sieci dla naszych uczniów. To blog językowy!

Znajdziecie go pod adresem:

 https://britishclass.blogspot.com

Wystarczy codziennie poszukać tam swojej klasy, by odnaleźć przygotowane przez panią Dorotę specjalne zadanie do wykonania. Już niebawem opublikujemy na naszej stronie również projekty naszych uczniów wykonane w ramach blogowych zadań!

Gorąco zapraszamy całą naszą mentisową społeczność do zaglądania na bloga, wykonywania wspólnie ćwiczeń, komentowania i tworzenia tego miejsca wspólnie z nami. Czekamy na Was!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close