fbpx

Trwa właśnie rekrutacja do zerówek i klas pierwszych. W tym okresie rodzice, którzy chcą podjąć najlepszą decyzję, dotyczącą edukacji swojego Dziecka stają przed ważnym pytaniem. Czy wybrać zerówkę szkolną czy przedszkolną? Lub czy szkoła oferuje bliskościowe podejście i właściwie zadba o wrażliwe dziecko w klasie pierwszej?

Z doświadczenia wiemy, że w tym czasie pojawia się wiele pytań, Rodzice rozważają różne aspekty. Często pojawiają się obawy i dylematy związane z tym, czy dziecko jest wystarczająco dojrzałe emocjonalnie? To częsty argument za tym, by nie posyłać swojej pociechy do zerówki szkolnej.

Chcemy by Rodzice mogli skorzystać z naszego doświadczenia, porozmawiać o pojawiających się wątpliwościach czy swoich obawach. Wspólnie zastanowić się z nami, co będzie lepsze dla ich dziecka. Poznać opinię psychologa.

Być może posyłając dziecko do klasy pierwszej chcecie wiedzieć jakie szkoła ma metody wspierające dziecko w przystosowaniu do nauki szkolnej? Jak dbamy o wrażliwe dzieci?

Z myślą o tych pojawiających się pytaniach i wątpliwościach proponujemy Wam bezpłatne konsultacje z psychologiem szkoły Mentis – Joanną Jaskulską-Korzan.

Zapraszamy już 12 maja 2021 r., na wybraną godzinę między 8:30-16:00.

Zapisać można się na konkretną godzinę kontaktując się z sekretariatem szkoły

biuro@szkola-mentis.edu.pl
tel. 693 010 200

Konsultacje odbywać się będą stacjonarnie w szkole Mentis przy ul. Piwoniowej 18.

Zapraszamy!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close