Porządeczek, równiutko, czyściutko…wszystko gotowe na wielkie malowanie w plenerze i dziecięcą twórczą energię.

Chwila moment i powstają piękne prace…i kolorowy bałagan. Jak co roku – technika malowania à la Jackson Pollock (chlapanie farbami na podłoże malarskie) cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych uczniów.

A może inaczej?…może to słynny artysta ekspresjonizmu abstrakcyjnego inspirował się właśnie naturalnymi zabawami i malował… à la dzieci?

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close