fbpx

Naszą szkołę odwiedziły Alpaki z Zielonych Traw.

To bardzo łagodne zwierzęta, a kontakt z nimi stanowi formę terapii dzieci.

Uczniowie poznali ciekawostki na temat tych wspaniałych zwierząt, mogli je przytulać, a nawet całować!

 

 

Również klasa 4 mogła wiele dowiedzieć się o tych niesamowitych zwierzątkach i skorzystać z ich terapeutycznych mocy! Tulasków nie było końca! Pozdrawiamy i dziękujemy za wizytę Alpaki z Zielonych Traw.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close