fbpx

Wystartowały! Rozpoczęliśmy I turnus Półkolonii zimowych FUN&ENGLISH w Szkole Mentis!

Zaczęliśmy od integracji przy grach i zabawach oraz podczas zajęć plastycznych z Panem Edmund Dudek, nauczycielem plastyki w szkole Mentis, który jest też popularnym i lubianym rysownikiem i ilustratorem.

 

Dzień drugi Półkolonii FUN&ENGLISH upłynął nam na aktywnych zabawach i świętowaniu Walentynek. Pierwszy turnus półkolonii to „Akrobatyka na wesoło”. Każdy z uczestników miał więc okazję spróbować swoich sił w tej dyscyplinie pod czujnym okiem Pana Sebastiana Pohoreckiego, który na co dzień prowadzi zajęcia akrobatyczne i wychowania fizycznego w Szkole Mentis.

Prawie wiosenna pogoda zachęciła nas też do zabaw na świeżym powietrzu. W ramach zajęć plastycznych przygotowaliśmy Walentynki!

 

 

Trzeciego dnia Półkolonii FUN&ENGLISH zamieniliśmy się w małych architektów. Podczas zajęć plastycznych powstawały piękne domy, miasta i ich otoczenie.

To była świetna okazja by poznać angielskie słówka związane z tym tematem. A że przy wszystkim towarzyszyła nam zabawa, nawet nie zauważyliśmy, gdy świetnie je sobie utrwaliliśmy. Na tym polega magia metody immersji, czyli zanurzenia w języku!

Po zajęciach plastycznych przyszedł czas na rozprostowanie nóg i szaleństwa na pobliskim placu zabaw, w otoczeniu pobliskiego lasu.

 

Tłusty Czwartek podczas zimowych półkolonii FUN&ENGLISH! Była degustacja pączków, piękne kolorowe amerykańskie doughnuts wykonane z papierowych talerzyków i oponki z gliny.

Kalorie spalaliśmy na akrobatyce i podczas zabaw na świeżym powietrzu!

 

A tak upłynął nam ostatni dzień półkolonii FUN&ENGLISH w Szkole Mentis. Świętowaliśmy Dzień Kota, poznawaliśmy flagi i malowaliśmy je podczas zajęć plastycznych, wypoczywaliśmy na świeżym powietrzu i mieliśmy ostatnie zajęcia akrobatyczne.

I w końcu po prostu cieszyliśmy się swoim towarzystwem, bo po tygodniu spędzonym razem zawarliśmy przyjaźnie i znajomości, więc trochę żal było się rozstawać.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close