Drodzy przyjaciele naszych czworonożnych pupili! 7 listopada (sobota) rusza już tradycyjnie nasza akcja charytatywna Paczka dla zwierzaczka.

Od 9:00 – 13:00 zbieramy najpotrzebniejsze rzeczy:

💗 żwirek dla kotów
💗 koce i kołdry
💗 miski i garnki
💗 karma sucha i mokra
💗 smaczki i gryzaki
💗 zabawki

czyli wszystko, co niezbędne, by w okresie zimowym wspomóc ciężką pracę Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. Do udziału w akcji niech zachęcą Was przepiękne plakaty, które zostały przygotowane przez naszych młodszych i starszych Uczniów🙂

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close