Ostatni tydzień w mentisowej zerówce upłynął nam na omawianiu lektury „Finding Nemo” .

Rozmawialiśmy o przygodach głównego bohatera, a przy okazji poruszaliśmy też takie tematy jak rafa koralowa i jej mieszkańcy. Dowiedzieliśmy się więcej o anatomii ryby, dzięki czemu już wiemy jak to możliwe, że oddycha pod wodą !

Wykonaliśmy też plakat z ulubionymi morskimi zwierzętami oraz magiczny słoik z ulubionym bohaterem zrobionym z plasteliny. Dzieci były żywo zainteresowane tematami

Podziwialiśmy również zwierzęta na żywo podczas wirtualnej „wycieczki” po akwarium w Bostonie i w Baltimore.

Poniżej zamieszczamy linki, gdybyście też chcieli się wybrać
https://www.neaq.org/visit/at-home-events-and-activities/webcams/giant-ocean-tank-webcam/
https://aqua.org/media/virtualtours/baltimore/index.html

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close