Paulina Jagielska

Nauczyciel języka angielskiego

Nauczyciel kontraktowy, ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z edukacją włączającą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać opiekując się dziećmi jako niania, wyjeżdżając na kolonie z młodzieżą w roli wychowawcy oraz prowadząc animacje w sali zabaw dla dzieci. Podczas studiów wyjechała do Luksemburga, gdzie była wychowawcą w anglojęzycznym przedszkolu i żłobku Montessori. Pracowała również jako nauczyciel języka angielskiego w jednym z warszawskich przedszkoli.

Odkąd pamięta, chciała zostać nauczycielem, a swój zawód wykonuje z pasją i miłością do dzieci. W pracy skupia się na nawiązaniu indywidualnego kontaktu z podopiecznymi, by w ten sposób dobrze ich poznać i móc im mądrze towarzyszyć na wspólnej drodze odkrywania świata.

Prywatnie bardzo lubi aktywnie spędzać czas. Pochodzi z Mazur, więc najbliższe jej sercu pozostaje pływanie. Uwielbia również taniec, a w wolnych chwilach chętnie piecze ciasta i spotyka się z przyjaciółmi.

Paulina Jagielska

Nauczyciel języka angielskiego