Ewa Szwaja

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyła studia na kierunku Nauki o rodzinie w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, następnie studia podyplomowe Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na SGGW w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała jako wychowawczyni w internacie, pracując z młodzieżą pochodzącą ze Wschodu. Następnie swoje życie zawodowe związała ze szkołą podstawową i edukacją wczesnoszkolną. Byłam również kierownikiem świetlicy szkolnej i nauczycielem wychowania do życia w rodzinie.

Pracując z dziećmi stara się  w sposób aktywny, czasami nietuzinkowy, pokazać otaczający świat.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Uwielbia spędzać czas z rodziną, a także gotować i czytać książki.

Ewa Szwaja

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej