Była to dla nas świetna okazja nie tylko do rozmowy o naszych wyprawach w piękne miejsca, ale i do przygotowania wakacyjnych kolaży. Zobaczcie efekty naszej pracy!

 

 

Jak najlepiej utrwalić wspomnienia z pięknych miejsc, które odwiedziliśmy? Przywieźć ze sobą coś, co będzie nam o nich przypominać. Klasa 1a pokazywała nam swoje wakacyjne pamiątki i dzieliła się wspomnieniami z nimi związanymi!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close