Monika Moskiewicz-Rachwał

Wychowawca kl. V, nauczyciel j. angielskiego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej ul. Piwoniowa 18

Jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Mielcu oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Filologia Angielska, specjalizacja nauczycielska. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła ucząc języka angielskiego dzieci przedszkolne, a następnie dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

Uważa, że w nauczaniu języka obcego bardzo ważnym elementem jest pobudzanie zmysłów dziecka. Dlatego też jest zwolenniczką nauki języka przez różnego rodzaju gry językowe, czynności ruchowe i ćwiczenia, których często sama jest autorem. Praca z dziećmi w szkole to dla niej pasja, jak również ciągłe wyzwania i możliwości spełniania własnej osoby w tym co się naprawdę kocha.

Oprócz zainteresowań językowych, w wolnych chwilach odnajduje się w muzyce. Uwielbia nagrywać covery muzyczne. To jej drugie okno na świat. Poza tym, interesuje się siatkówką i tańcem, które praktykowała przez prawie 10 lat. Tą energią, jak również optymizmem próbuje zarazić swoich uczniów. Nie lubi bierności, ani monotonii, natomiast stawia na aktywność i ciągły rozwój.