logo szkoły Mentis

Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
u l .   P i w o n i o w a

Hula Kula- Dzień dziecka

W końcu nadszedł ten długo oczekiwany dla dzieci Dzień Dziecka. W tym roku zabraliśmy naszą Mentisową społeczność do Hula Kula na kręgle i zabawę na profesjonalnym placu zabaw. Dla niektórych uczniów gra w kręgle była nową formą aktywności, którą od tego dnia można dodać do listy ulubionych. Niektórzy uczniowie mogli ulepszyć swoje umiejętności związane z bowlingiem. Najważniejsze jednak było to, że nikt nie opuścił miejsca ze smutkiem na twarzy, a w zamian nie chcieliśmy stamtąd w ogóle wracać. Zabawa na placu zabaw też była atrakcyjna. Zjeżdżalnie, trampoliny oraz basen kulkowy to jedne z wielu atrakcji, w których uczniowie mogli wziąć udział. „Oby więcej takich fajnych wycieczek i prezentów dla dzieci”- dzieci podsumowały. Szczęście dziecka jest naszym szczęściem!