logo szkoły Mentis

Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
u l .   P i w o n i o w a

Dzień otwarty 2018 dla klas 0 i 1 w SP Piwoniowa

Dzień Otwarty 6 marca

Piwoniowa 18

Serdecznie zapraszamy Uczniów przyszłorocznych zerówek i klas pierwszych oraz ich Rodziców na dzień otwarty 6 marca w godzinach 17:00-19:00.

Znajdźcie czas i odwiedźcie wyjątkową szkołę.

Dzieci wezmą udział w pasjonujących zajęciach w języku polskim i angielskim, pierwszej lekcji w-f oraz spektaklu naukowym.

Jeśli Twoje dziecko:

ciekawi dlaczego chodzimy i co możemy zrobić, żeby latać

• chciałoby zobaczyć jak buduje się silnik elektryczny i jak wystrzelić rakietę na sprężone powietrze
  • chce poznać odpowiedzi na pytania: Dlaczego kubki mogą latać? Czy można odwrócić wodę do góry dnem? Ile powietrza mieści się w płucach?

Koniecznie odwiedź Mentis, a wszystkiego dowiecie się podczas niezwykłego spektaklu dla najmłodszych zatytułowanego „CYRK EINSTEINA”.

Będzie zabawa, będzie nauka, więc każdy znajdzie to czego szuka!

Rodziców zapraszamy do Mentisowej kawiarenki, gdzie będzie można porozmawiać z nauczycielami i dyrektorem szkoły o edukacji i ideach szkoły MENTIS.

Gorąco zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie obecności dziecka w sekretariacie szkoły 785-700-555