logo szkoły Mentis

Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
u l .   P i w o n i o w a

Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy Uczniów przyszłorocznych zerówek i klas pierwszych oraz ich Rodziców na dzień otwarty 30 maja w godzinach 17:00-19:00. Znajdźcie czas i odwiedźcie wyjątkową szkołę, szkołę XXI wieku. Dzieci wezmą udział w zajęciach "Explore English in Dance'', podczas których pokażemy, jak łączymy naukę języka angielskiego z tańcem. Udowodnimy, że jest sposób na to, by niektórych wyrażeń w języku angielskim nauczyć się poprzez taniec. Dowiecie się także, jak zbudować dom po angielsku. Niemożliwe??? A jednak-:)… W naszej szkole dzieją się… cuda, o których nie śniło się nawet filozofom… Zaprosimy również na skoki i akrobacje na air tracku. A na koniec odbędzie się spotkanie z Panią Psycholog, która pokaże, jak osiągnąć spokój i uważność małej żabki. W trakcie zajęć dzieci przejdą kilkunastominutowy trening uważności, podczas którego zamienią się w małe żabki. Tego typu ćwiczenia, powtarzane codziennie, przynoszą niebywałe efekty, w postaci poprawy dobrostanu dzieci, ich zdolności koncentracji i poziomu wzajemnej życzliwości. Będzie interesująco!
Zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie obecności dziecka pod numerem telefonu 693-010-200 (Dyrektor Szkoły) lub 785-700-555 (Sekretariat Szkoły).