Spotkanie Świąteczne Piwoniowa

14 grudnia, sceną w Domu Kultury Świt zawładnęły anioły. I to nie tylko te widzialne. Bez anielskiej pomocy nie udało by się bowiem osiągnąć takiej atmosfery, jaka towarzyszyła nam wszystkim po opuszczeniu Sali Widowiskowej.

czytaj więcej

Spotkanie z wężem

Do naszej szkoły przybył wąż... ale nie zielony, którego uczniowie dobrze znają ze świetlicy tylko najprawdziwszy pyton królewski. Przyjechał do nas ze swoją opiekunką, która w fascynujący sposób wyjaśniła czym węże się żywią...

czytaj więcej

Florka w sieci

W nietypowy sposób trzecioklasiści mieli okazję wziąć udział w spektaklu, w którym w aktorów wcielili się strażnicy miejscy warszawskiego Referatu ds. Profilaktyki.

czytaj więcej

Tom Justyniarski - Psie troski

12 listopada nasze placówki odwiedził Pan Tom Justyniarski - autor książki Psie Troski. Jak było? Zapraszamy do fotorelacji

czytaj więcej

Konkurs Ministra Edukacji Narodowej KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ „Nakręćmy się na czytanie’’

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym uczniowie Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej Mentis przekonują Ministra Edukacji Narodowej, że to właśnie im należą się nowe książki.

czytaj więcej

Kampinoski Park Narodowy

Kampinoski Park Narodowy – z przyrodą za pan brat! W listopadzie uczniowie klas 4-6 odwiedzili Kampinoski Park Narodowy. Podczas wizyty zapoznali się funkcjami i formami sprawowanej na jego terenie ochrony.

czytaj więcej