Prowadzacy: Robert Nieznański

Klub tańca

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia, które poprowadzi Robert Nieznański. Jest założycielem i choreografem legendarnej formacji Scrap Beat, która zdobyła trzykrotne mistrzostwo Polski. Zajęcia będą obejmowały cztery style tańca: hip-hop, breakdance, locking i popping. Pozwolą dzieciom utrzymać właściwą kondycję i wpłyną na sprawność. Tańcząc nauczą się panować nad swoim ciałem i emocjami. W związku z tym, że taniec wyzwala radość i powoduje wydzielanie się endorfin poczują się zdecydowanie lepiej. Podczas zajęć połączymy muzykę, ruch, rytm, intelekt i emocje. Zajęcia sprawią, że dzieci odkryją pasję do tańca. Stworzenie klubu tańca ma na celu umożliwienie dzieciom rozwijania swoich umiejętności pod okiem profesjonalisty. To zajęcia, które w przyszłości mogą wykreować mistrza.