logo szkoły Mentis

Szkoła
J ę z y k ó w   O b c y c h

Aktualności

Certyfikat Cambridge

Certyfikat Cambridge

czytaj więcej

Szkoła Języków Obcych Mentis Language Centre

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci spoza Szkoły Podstawowej Mentis do naszej Szkoły Języków Obcych

Zapisy

Trwają zapisy do Mentis Language Centre:

Informacje

Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu po 90 minut, co pozwala na użycie wielu metod oraz technik dydaktycznych dostosowanych do poszczególnych grup wiekowych, zainteresowań oraz temperamentu uczniów.

Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w zakresie nauczania języka angielskiego dzieci i młodzieży. Pracują w oparciu o metodę komunikatywną, czerpiąc jednak inspirację z innych metod takich jak:

  • audiowizualna (użycie najnowszych pomocy technicznych),
  • metoda immersji (zanurzenia w języku obcym),
  • metoda kognitywna (nacisk na twórcze użycie języka obcego).

Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim.

Każdy uczeń jest dla nas ważny, poznanie jego potrzeb, zdolności oraz umiejętności stanowi fundament indywidualnego podejścia lektorów.

Zajęcia zaprojektowane są w wielopłaszczyznowy sposób, tak, aby uczniowie mogli rozwijać wszystkie elementy związane z nauką języka angielskiego: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie oraz poznawanie kultury anglosaskiej.

Dodatkowym atutem naszej szkoły jest przygotowywanie naszych uczniów do egzaminów z języka angielskiego, takich jak Cambridge Young Learners English Tests oraz testu kompetencji.

Zajęcia prowadzone są przez 30 tygodni (120 godzin lekcyjnych) w roku szkolnym, 2 razy w tygodniu po 90 minut (praca z podręcznikiem, nauka poprzez zabawę, praca nad projektem) w dwóch naszych placówkach, przy ulicy Piwoniowej 18 (Choszczówka) oraz przy ulicy Słodkiej 2 (Kobiałka).

Play and learn english with Mentis!