logo szkoły Mentis

J ę z y k ó w   O b c y c h

Certyfikat Cambridge

Szkoła Języków Obcych Mentis Language Centre

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci spoza Szkoły Podstawowej Mentis do naszej Szkoły Języków Obcych

Trwają zapisy do Mentis Language Centre:

Informacje

Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu po 90 minut, co pozwala na użycie wielu metod oraz technik dydaktycznych dostosowanych do poszczególnych grup wiekowych, zainteresowań oraz temperamentu uczniów.

Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w zakresie nauczania języka angielskiego dzieci i młodzieży. Pracują w oparciu o metodę komunikatywną, czerpiąc jednak inspirację z innych metod takich jak:

• audiowizualna (użycie najnowszych pomocy technicznych),
  • metoda immersji (zanurzenia w języku obcym),
  • metoda kognitywna (nacisk na twórcze użycie języka obcego).

Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim.

Każdy uczeń jest dla nas ważny, poznanie jego potrzeb, zdolności oraz umiejętności stanowi fundament indywidualnego podejścia lektorów.

Zajęcia zaprojektowane są w wielopłaszczyznowy sposób, tak, aby uczniowie mogli rozwijać wszystkie elementy związane z nauką języka angielskiego: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie oraz poznawanie kultury anglosaskiej.

Dodatkowym atutem naszej szkoły jest przygotowywanie naszych uczniów do egzaminów z języka angielskiego, takich jak Cambridge Young Learners English Tests oraz testu kompetencji.

Zajęcia prowadzone są przez 30 tygodni (120 godzin lekcyjnych) w roku szkolnym, 2 razy w tygodniu po 90 minut (praca z podręcznikiem, nauka poprzez zabawę, praca nad projektem) w dwóch naszych placówkach, przy ulicy Piwoniowej 18 (Choszczówka) oraz przy ulicy Słodkiej 2 (Kobiałka).

Play and learn english with Mentis!